Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/4/84841007-6b07-4bfd-bd0d-6a49ff3ce052/fialenka.eu/web/libraries/rokcommon/RokCommon/Service/ContainerImpl.php on line 464
Krúžky

Krúžky

 

 

MINI DIVADIELKO

Divadlo je umenie, ktoré vnímame všetkými zmyslami súčasne. Je určené pre deti s fantáziou a tú má každé dieťa. Divadelná hra a jej príbeh vytvorí zážitok pre diváka i pre herca.

Pomocou MINI DIVADIELKA rozvíjame osobnosť dieťaťa ako celku : sebapoznanie, rozvoj komunikačných schopností, radosť z pohybu, spevu či tanca, uvoľňuje ... je to výlet do sveta fantázie.

 

 Krúžok vedie : pani učiteľka VIOLKA 

 

KERAMICKÝ ATELIÉR PRE DETI

 

Práca s hlinou rozvíja detskú fantáziu, tvorivosť a estetické cítenie a poskytuje relax. Precvičuje jemnú motoriku prstov. Deti sa naučia ako pretvoriť nápad až do konečného výrobku, z ktorého sa môže stať pekná dekorácia alebo darček.

Keramické krúžky je rozdelené do dvoch semestrov /polrok, 1x týždenne v trvaní 1,5 hodiny.

 Krúžok vedie : VERONIKA Novakova

 

ŠPORTOVÁ PRÍPRAVA

Cieľom je podpora správneho psychomotorického vývinu dieťaťa, mentálne napredovanie a fyzická stabilita, ktorá je potrebná na zvládnutie základných lokomočných pohybov, ako je chôdza, beh, správne držanie tela ... V deťoch upevňovať pozitívny vzťah k športu a pohybovej aktivite.

Krúžok je v spolupráci s Sport Kids Academy

 

TANEČNÝ KRÚŽOK

Výchova k tradíciám formou tanca má veľký význam pre všetky deti. Pohyb je prirodzený prejav detí všetkých kategórií a v každom veku. 

Krúžok vedie : ALENKA

 

ANGLIČTINA PRE DETI

Jazykovú školičku vedie : JANETTE pons Korbášová

 

 MONTESSORI PRE DETI

Krúžok vedie : ADRIKA